Özyazıcı İnşaat; kaliteli projeler üretmek, güvenilir olmak ve verimli çalışmak gibi inşaat sektöründe önemli olan hassas konulara azami dikkat gösterir. Son teknolojilerden yararlanmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygunluk ve işin uzmanı ile çalışmak, şirketin kalite politikasının temellerini oluşturur.

Her koşulda mükemmelliği hedefleyen Özyazıcı İnşaat, en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik eder.

Tüm faaliyetlerinde çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eden Özyazıcı İnşaat, bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir. Standardın üzerinde işler çıkarmak ve sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda hareket eder.

YILLARDIR HEP YAPI’CI OLDUK!

1987’den bugüne hep çözüm ürettik, yeni yollar açtık, “biraz cesaret” dedik, sıradışı fikirlerin peşinde koştuk, o fikirlere hayat verdik… Biz hep yapı’cı olduk… Bu bizim yapımızda var…

Bugüne kadar binlerce konut inşa etmiş bir firma olarak çok iyi biliyoruz;

İnsan yaşadığı yere benzer. “Bir ev” insanın yuvasıdır, ailesidir, gençliğidir, hayalleridir, sevincidir, hatıralarıdır… “Bir ev” hayattır. Bu yüzden “hayata yeni bir anlam daha katmak için” kendimizle yarışıyoruz. Hep “daha iyisini” yapmak için… Bir şehrin yapılarına bakıp o şehri anlamak hiç de zor değil. Dünyadaki pek çok şehir, üzerindeki ünlü yapılarla anılır. Yapılar, şehirlerin karakteridir. Yaşadığımız şehirlere daha modern, daha sosyal, daha nitelikli “Marka Yapılar” kazandırmayı kendimize vazife addediyoruz. Şimdi, inşaat sektöründe 30 yılı geride bırakan bir firma olarak arkamıza dönüp bakmak bize güç veriyor. Cesarete ihtiyaç duyduğumuz an yaptıklarımıza bakmak, binlerce ailenin mutluluğunu görmek bize yetiyor… Biz; Türkiye’nin en büyük konut projelerine imza atan, sektörün en saygın firmalarından biri olacağımızı, sektöre küçük bir adımla girdiğimiz ilk günden beri biliyorduk. Çünkü daha ilk günden “önce insan” dedik. Bütün projelerimizi bu ilkemizle inşa ettik. Yılların deneyimi ve onlarca projeden sonra hâlâ “biz olduk” demiyoruz. İlk günkü gibi heyecanlıyız; daha öğreneceğimiz çok şey var, daha düşlediğimiz çok şey var, hayata keyif katmak için daha gidilecek çok yol var… İşte bu bizim yapımız!

Özyazıcı İnşaat, kaliteli ve prestijli yaşam alanları sağlamak ve güvenilir inşaat firması denince ilk akla gelen firma olmak vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerine çözümler sunarken en kaliteli hizmeti vermek, şirketin öncelikli hedefleri arasındadır. Özyazıcı İnşaat kaliteli işler çıkarmaya ve kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık ve güvenilir bir firma olmaya değer verir.